माघ ३ गते स्थानीय तहमा काग्रेसले विरोध प्रदर्शन गर्ने

सेतीमादी संवाददाता
दमौली, २९ पुस ।


नेपाली कांग्रेसले माघ ३ गते देशव्यापी रुपमा प्रत्येक स्थानीय तहमा विरोध प्रदर्शन आयोजना गर्ने भएको छ ।
कांग्रेसले तनहुँका १० वटै स्थानीय तहमा नेपाली काग्रेसले विरोध प्रदर्शन गर्ने भएको छ । यसै सिलसिलामा माघ ३ गते आयोजना विरोध प्रदर्शनको तयारीको विषयलाई लिएर नेपाली कांग्रेस व्यास नगर समितिको बैठक बुधबार सम्पन्न भएको छ ।


नेपाली कांग्रेस व्यास नगर सभापति शान्तिरमण वाग्लेको अध्यक्षतामा बसेको बैठकमा काग्रेसका आमन्त्रित केन्द्रीय सदस्य धु्रव वाग्ले, जिल्ला सभापति बैकुण्ठ न्यौपाने, संविधान सभा सदस्य रामचन्द्र पोखरेल, जिल्ला सचिव विश्व वास्तोला, प्रदेश सदस्यहरु डोवाटे वि.क., सरिता गुरुङ, जिल्ला सदस्य ताराप्रसाद श्रेष्ठ लगायतले प्रधानमन्त्री ओलीले चालेको कदम असंवैधानिक भएको हुँदा पार्टीको केन्द्रीय निर्देशन अनुसार विरोध प्रदर्शनका कार्यक्रममा सशक्त ढंगले आयोजना गर्नुपर्नेमा जोड दिएका थिए । साथै विरोधका कार्यक्रमहरुलाई वडा तहसम्म लैजानुपर्नेमा जोड दिएका थिए ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s