व्यास नगरपालिकामा आज देखि लक डाउन खुल्यो

दमौली ,१३ भाद्र । व्यास नगरपालिकामा आज देखि लक डाउन खुलेको छ । लक डाउन खुलेसगै बिहान दैखि व्यास नगरपालिका भित्रका पसलहरु खुल्न थालेका छन् ।

यसअघि शुक्रबार व्यास नगरपालिकामा प्रशासन सहित विभिन्न राजनीतिक दल र संघ संस्थाका प्रतिनिधीहरुको सर्वपक्षीय बैठक व्यास नगरपालिका भित्रको लक डाउन खोल्ने निर्णय गरेको थियो । बैठकले बिहान ८ बजे देखि साँझ ६ बजे सम्म बजार खोल्ने निर्णय गरेको छ । बैठकले व्यापार व्यवसाय गर्दा स्वास्थ्य सुरक्षाको मापदण्ड अपनाई भौतिक दुरी कायम गर्न आग्रह गर्ने निर्णय समेत गरेको छ । त्यस्तै बैंक तथा वित्तिय संस्थाहरु सञ्चालन गर्दा स्वास्थ्य सुरक्षाको मापदण्ड अपनाई बिहान ११ बजे देखि ३ बजे सम्म खोल्ने निर्णय बैठकले गरेको छ । त्यस्तै बैठकले भाद्र २० गते सम्म सार्वजनिक यातायात ,होटल ,रेष्टुरेन्ट , जिम हाउस, सैलुन , व्यूटी पार्लर सञ्चालनमा समेत रोक लगाएको छ ।

त्यसैगरी बैठकले मठ ,मन्दिर लगायत सार्वजनिक स्थलमा भेला हुन समेत रोक लगाएको छ । व्यास नगरपालिकाका प्रमुख बैकुण्ठ न्यौपानेको अध्यक्षतमा भएको बैठकमा नगर उपप्रमुख मिरा जोशी , सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी चित्राङगत बराल ,नेपाली काग्रेसका नगर सहसचिव डम्बर अधिकारी ,नेकपाका मंगलप्रसाद श्रेष्ठ ,तनहुँ उद्योग वाणिज्य संघ दमौली बजार इकाईका सभापति राजकुमार श्रेष्ठ राकु लगायत विभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनिधीको सहभागिता रहेको ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s