ऐतिहासिक शंख चोरीको विषयलाई गम्भीरता पूर्र्वक लिन पूर्वमन्त्री भण्डारीको आग्रह

दमौली १४ असार ।नेपाली काग्रेसका केन्द्रीय सदस्य पूर्वमन्त्री शंकर भण्डारीले छाब्दी मन्दिरमा रहेको ऐतिहासिक शंख चोरीको घटनालाई गम्भीरता पूर्वक लिन आग्रह गरेका छन् ।

मन्दिरको शंख चोरी भएको विषय सार्वजनिक भए लगत्तै पूर्वमन्त्री भण्डारीले प्रशासनलाई यस किसिमको आग्रह गरेका हुन् । तनहुँ छाब्दी वाराही मन्दिर लाखौं हिन्दूहरुको आस्था केन्द्र रहेको हुँदा शंख चोरीको घटनाले हिन्दू धर्मालम्बीहरुको आस्थामा चोट पुगेको पूर्वमन्त्री भण्डारीको भनाई रहेको छ । पूर्वमन्त्री भण्डारीले चोरीमा संलग्न व्यक्तिलाई पत्ता लगाई कार्वाही गर्न समेत भण्डारीले प्रशासनले आग्रह गरेका छन् । स्थानीय प्रहरी र समितिले दिएको जानकारी अनुसार मन्दिरको दुईवटा च्यानल गेटको ताला फोडेर उक्त शंख चोरी गरिएको थियो ।

शुक्रबार राती मन्दिरको शंख चोरी भएसगै मन्दिरमा भक्तजनलाई जान रोक समेत लगाइएको छ । मन्दिरको शंख चोरी भएसगै छाब्दी मन्दिर आसपासको क्षेत्रमा राती १० बजे देखि बिहान ५ बजे सम्म हिडडुलमा समेत रोक लगाइएको छ । छाब्दी मन्दिर यस क्षेत्रको प्रसिद्ध धार्मिक स्थलमा पर्ने धार्मिक स्थल हो ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s