काग्रेसको नगर समितिमा ४ लाख ७९ हजार राहत संकलन

दमौली १५ वैशाख ।नेपाली काग्रेस व्यास नगर समितिद्धारा आव्हान गरिएको राहत संकलनमा सहयोग हस्तान्तरण गर्ने कार्य जारी रहेको छ ।

नेपाली काग्रेसका नगर सभापति शान्तिरमण वाग्लेले जानकारी दिए अनुसार सोमबार सम्म ४ लाख ७९ हजार ६ सय १५ रुपैयाँ राहत संकलन भएको छ ।
नगर समितिलाई सोमबार व्यास २ स्थित दमौली टोल विकास संस्थाले १० हजार ५ सय रुपैयाँ सहयोग प्रदान गरेका छन् ।उक्त रकम टोलका प्रतिनिधी विकल्प श्रेष्ठले टोलबासीको उपस्थितीमा अर्थ संकलन समितिका संयोजक डम्बर अधिकारीलाई हस्तान्तरण गरेका थिए ।यसैगरी सोमबार नै नेपाली काग्रेस १ नम्बर वडा कार्य समितिका सभापति मणिजङ बस्नेतले नगर सभापति शान्तिरमण वाग्लेको उपस्थितीमा संयोजक अधिकारीलाई हस्तान्तरण गरेका थिए ।

त्यस्तै सोमबार नै नेपाल शिक्षक संघ व्यास नगर समितिका अध्यक्ष विरबहादुर बस्नेतको टोलीले नगर सभापति शान्तिरमण वाग्लेलाई ५ हजार ५ रुपैयाँ हस्तान्तरण गरेको छ । त्यस्तै सोमबार व्यास १२ का अमृत नेपालीले १ हजार सहयोग प्रदान गरेका छन् । यसअघि आइतबार नेपाली काग्रेस ११ नम्बर वडा कार्य समितिद्धारा ४१ हजार ६ सय ३५ रुपैयाँ हस्तान्तरण गरिएको छ । उक्त रकम वडा कार्य समितिका सभापति विकास भट्राईले नगरका सहसचिव डम्बर अधिकारीलाई हस्तान्तरण गरेका थिए ।सो अवसरमा वडा अध्यक्ष निरबहादुर खड्का सहित स्थानीय काग्रेसका नेता तथा कार्यकर्ताको उपस्थिती रहेको थियो ।यसैबीच सहयोगदाताहरुलाई नेपाली काग्रेस व्यास नगर सभापति वाग्लेले धन्यवाद दिएका छन् । नगर सभापति वाग्लेका अनुसार १७ गते रकम हस्तान्तरणको कार्यक्रम रहेको छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s