सांसद र पूर्व आइजीपी आपराधिक गतिविधीमा संलग्न हुनु दुःखद र निन्दनीय —केन्द्रीय सदस्य पौडेल

दमौली ११ वैशाख ।नेपाली काग्रेसका केन्द्रीय सदस्य प्रदीप पौडेलले सांसदद्धय महेश बस्नेत र कृष्णकुमार श्रेष्ठ तथा पूर्व आइजीपी सर्वेन्द्र खनाल आपराधिक गतिविधीमा संलग्न हुनु दुःखद र निन्दनीय विषय भएको बताएका छन् ।


त्यसमा तनहुँ जिल्लाबाट निर्वाचित सांसद श्रेष्ठ र तनहुँ पुख्यौली थलो भएका खनालको नाम जोडिदाँ सिङगो तनहुँ जिल्लाबासीको स्वभिमानमा गहिरो चोट पुगेको केन्द्रीय सदस्य पौडेलको भनाई रहेको छ । समाजवादी पार्टीका सांसद सुरेन्द्र यादव अपहरण प्रकरण सार्वजनिक भए लगत्तै सेतीमादी दैनिकसंगको कुराकानीमा केन्द्रीय सदस्य पौडेलले सो कुरा बताएका हुन् । सांसद जस्तो व्यक्ति जनताप्रति उत्तरदायी हुनुपर्ने अवस्थामा यस किसिमको गतिविधीमा संलग्न भएको बिषय सार्वजनिक हुनु हदै सम्मको लज्जाजनक विषय भएको समेत केन्द्रीय सदस्य पौडेलले बताए ।त्यस्तै नेपाल प्रहरीको आइजीपी भईसकेको व्यक्तिले मुलुक र हरेक राजनीतिक दलप्रति समान व्यवहार गर्नुपर्नेमा नेकपाको पिछलग्गु बन्नु दुःखद विषय भएको समेत केन्द्रीय सदस्य पौडेलको भनाई रहेको छ ।

यता सांसद श्रेष्ठ र पूर्व आइजीपीले भने विभिन्न सञ्चार माध्यम मार्फत आफूहरु अपहरणमा रहेको भनेर भन्नु निराधार रहेको बताउँदै आएका छन् ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s